Python 3 green and yellow

Python Dersleri

Python öğrenmek isteyenler kendilerine sık sık hangi sürümü kullanmaları gerektiğini soruyor. Seçmekte özgürseniz, yani önceki kod veya şirket standartlarına göre herhangi bir kısıtlama yoksa, Python 3 ile başlamanız gerektiğini düşünüyoruz. Sitemizdeki Python3 dersleri diğer programa dillerinden geçiş yapanlara, yeni başlayanlara ve yazılımcılara, kısacası Python ile ilgilenen herkese hitap eder. Özellikle Python’a yeni başlayanlar için ve orta düzey öğrenciler için birçok alıştırma mevcuttur. Sitemiz kendi kendinize Python öğrenmenizde size yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu Python kursu, deneyimli bir Python eğitmeni olan Bernd Klein tarafından oluşturuldu, Barbaros Akkurt tarafından Türkçe'ye çevrildi ve Melisa Atay tarafından düzenlendi.

Yardımlarınızı bekliyoruz!

Hataları önlemek için elimizden geleni yapmamıza rağmen, bu eğitimde sunulan tüm bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için yardımınıza ihtiyacımız var. Yazım veya dilbilgisi hataları bulursanız, bunları bize göstermeniz bizi çok mutlu eder, böylece çabucak düzeltebiliriz! Bu web sitesini sürekli olarak geliştiriyoruz ve yardımınız bize kendimizi geliştirmemizde yardımcı olacak! Elbette, metinde veya kod örneklerinde mantıksal sorunlar veya hatalar bulursanız da aynı şey geçerlidir. Ancak, kimse mükemmel değildir! Lütfen iletişim butonunu kullanın!

Derslerin Çıktıları

Kullanılabilir PDF sürümü yok, ancak kendiniz oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için tarayıcınızın yazdırma işlevini kullanabilirsiniz. "Dosyaya Yazdır" seçeneğini kullandığınızda bölümün güzel biçimlendirilmiş bir sürümünü elde edersiniz.

Teşekkürler!

Bu web sitesini tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz! Bizimle Python öğrenmekten keyif alacağınızı umuyoruz!

Eğitimler

Daha önce de söylediğimiz g ibi bu web sitesi kendi kendinize Python öğrenmenize yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur. Fakat, bazılarımızın Python’ı çok daha hızlı öğrenmeye ihtiyacı var veya deneyimli bir öğretmen ile bir sınıf ortamında öğrenmeyi tercih ediyorlar. Bu durumda, bu websitesinin yazarı olan Bernd Klein’ın derslerine katılmayı tercih edebilirsiniz.